Дитина не сама

Наша ціль – зробити медзаклад максимально затишним для дітей, а також подбати про їхнє ментальне здоров’я. Нещодавно у одному з відділень Чернівецької дитячої клінічної лікарні ми облаштували  декілька розважальних просторів з яскравими малюнками на стінах, кольоровим покриттям на підлозі, іграшками та цікавими гірками. Тепер діти мають свій куточок, куди у будь-який момент можуть прийти гратися. Впевнені, завдяки таким умовам діти краще проходять адаптацію і справляються з пережитим стресом. 

Цим дітям потрібно відчувати, що вони не самі.

І щоб діти, які так сильно цього потребують, дійсно не залишались наодинці зі своїми хворобами в комунальних лікарнях, няні Міста Добра турбуватимуться про них так, щоб  у малюків було більше сил для одужання. 

Це надзвичайно важливо, бо найвразливіший період кожної дитини – коли вона бореться з хворобою у стінах лікарні. Особливо,коли вона самотня. І ця боротьба стає ще важчою, якщо атмосфера навколо не надихає на одужання. Тому для нас так важливо, щоб діти залишались дітьми навіть поміж системами, уколами, ліками, і мали свій куточок радості під час одужання! 

 Лікарня – це не про “страшно”, це про здоров’я і комфорт; це не тільки палати, де треба лежати, а й ігрові зони, де можна погратися й подивитися мультфільми. Це не про самотність, а про підтримку.