Фотопроєкти Даши Тендітної

Фотографиня Даша Тендітна стала очима та серцем наших проєктів: вона показала наших підопічних, їхній досвід та почуття всьому світу і результатом стали такі важливі фотопроєкти, народжені талантом та небайдужістю Даші. 

Щоразу на наших виставках ми піднімаємо важливі соціальні проблеми – виклики з якими доводиться боротися тисячам українських дітей: бідність, сирітство, насилля, екологічні виклики.

Фотопроєкт “Невидимки”

Благодійний фотопроект “Невидимки” покликаний привернути увагу до проблеми дітей, що стали свідками домашнього насилля.

Діти-свідки насильства також є безпосередніми жертвами насильства. І цей проект покликаний озвучити проблеми таких дітей, зробити їх видимими, достукатися до жінок, які терплячи насильство, знищують своїх синів і доньок. Також достукатись до держави, аби закликати негайно вжити заходів до захисту таких дітей, розробити програми убезпечення, реабілітації та визначення дітей, у чиїх сім’ях відбувається постійне насильство.

Фотовиставка “Мрій”

Це 44 фотографії, на яких українські зірки та діти з інвалідністю разом втілювали перед об’єктивом найзаповітніші мрії. Кожне фото – це особлива історія неймовірних дітей, які незважаючи на складні діагнози, мріють і надихають на мрії інших, вчать помічати та цінувати прості речі. Ми запрошуємо усіх подивитись на світ очима дітей і мріяти всупереч усьому!

Ця фотовиставка покликана змінити світ на краще, розповісти про добро та неймовірні емоції, які не залишать нікого байдужим.

Фотопроєкт “Я – земля”

Натхнення на створення цієї фотовиставки зародилося у таборі “Буковинської мрії 2019” – основною ідеєю якого було привернути увагу до проблем екології та збереження нашої планети. За три дні дітям разом з Дашею вдалося створити повноцінну фотовиставку з глибоким сенсом, яка показує, як ставлення до себе впливає на все навкруги, у тому числі на нашу планету. “Я – земля” – розповідає нам про те, що берегти природу означає берегти себе і один одного. Від того, як ми зараз ставимося до природи буде залежати наше життя та життя майбутніх поколінь.

Фотовиставка “З чистого листа”

Мета проєкту – привернути увагу суспільства до проблеми соціального сирітства, підкреслити цінність сімейного виховання дітей. Це  46 фотографії, на яких  діти з дитячих будинків, а також підопічні кризового центру Місто Добра – мами з дітьми, яким вдалось своєчасно допомогти та врятувати від потрапляння до інтернатного закладу. Фотовиставка демонструє два протилежних світи, які зараз існують поряд із нами: світ дітей, які живуть в інтернатних закладах, і світ тих, кого врятували від інтернатної системи та залишили із рідними.