Департамент захисту прав жінок

Департамент захисту прав жінок допомагає українським жінкам, які постраждали від домашнього насилля. Аби вони змогли розірвати зв’язок з кривдником та налагодити життя, з ними комплексно працюють юристи, психологи та медики. До прикладу, юристи допомагають з розлученням, сплатою аліментів чи з можливим притягненням кривдника до відповідальності. Лікар оглядає й за потреби надає медичну допомогу. Психолог загоює душевні шрами, щоб жінка могла прожити цей біль і розкритися по-новому заради дітей. Адже від стану мами насамперед залежить добробут дитини. Таку підтримку отримують не лише мешканки Місті Добра. Департамент захисту прав жінок  також дистанційно супроводжує українок з різних куточків світу, які звернулися за допомогою на гарячу лінію, поштою чи написали у соціальних мережах.

Які послуги отримають жінки у Департаменті захисту прав жінок:

  • Безкоштовну правову допомогу;
  • безкоштовну психологічну підтримку;
  • безкоштовну медичну допомогу;
  • індивідуальний супровід коуча щодо фінансової грамотності та незалежності.

Жінки, які не можуть приїхати в Місто Добра або не мають наміру покидати місце проживання також можуть звертатися за допомогою.

Контакти: Ви можете зателефонувати Нам за номером телефону 095768 11 69 написати на Вайбер, Телеграм або на електронну адресу департаменту [email protected]

Контакти:

(на номері є Вайбер, Телеграм)