ДОПОМОГА ДІТЯМ ПІД ЧАС ВІЙНИ 

Під час війни нашої допомоги з кожним днем потребують все більше українських родин. Наш притулок для мам з дітьми збільшився і став прихистком для тих, кому ворожі ракети зруйнували дім; медичним центром для дітей, які залишилися без життєво-необхідної медичної допомоги; новою родиною – усім, хто опинився на самоті.

У шелтері зараз проживають майже 300 жінок та дітей, значна частина – це вихованці та працівники з трьох дитячих інтернатів, які майже 2 роки тому евакуювалися до нас з небезпечних регіонів. До їхнього приїзду ми готувалися максимально швидко і відповідально. Тут варто додати, що у шелтері створені усі безпекові умови, які потрібні під час війни. Усі корпуси побудовані з урахуванням необхідних вимог, приміщення міцні і надійні, а під час кожної повітряної тривоги наші мешканці спускаються у спеціально облаштовані бомбосховища.

В умовах війни Місто Добра стало місцем безпеки, підтримки та розвитку. Навчанню наших підопічних ми приділяємо особливу увагу, адже зараз, як ніколи, українським учням бракує якісної освіти. Евакуйовані діти вчаться дистанційно або взагалі втратили зв’язок зі своєю школою, тож багатьом з них потрібні додаткові заняття, додаткові освітні простори. Навчальні можливості – фундамент, від якого залежатиме майбутнє. Ми цей фундамент створюємо та зміцнюємо.

Місто Добра постійно у процесі будівництва. У листопаді 2023 року у нас запрацював хоспіс та реабілітаційний центр. Тепер родини з важкохворими дітьми, які постраждали через війну, мають місце, де абсолютно безкоштовно можна отримати життєво-необхідне лікування, цілодобовий медичний догляд та психологічну підтримку. Цей унікальний в Україні центр теж працює тільки завдяки донатам і без фінансування держави.

Під час воєнних дій надзвичайно страждають тварини. Одні – через обстріли, інші – через евакуацію та безвідповідальність господарів. Безліч людей покидаючи країну, викидали своїх собак напризволяще просто перед кордоном. Холодними і голодними ми підбирали їх на швидкісних трасах, у хащах та покинутих сараях. Так у Місті Добра з’явився притулок для тварин “Хвостики”. Наші чотирилапі підопічні отримують необхідний ветеринарний догляд, вони стерилізовані, вакциновані і шукають нові люблячі сім’ї, які більше їх не зрадять.

Місто Добра в умовах війни стало простором комплексної підтримки. Щодня, попри сирени, ми залишаємось на захисті українських родин. Тут не просто годують, лікують та дають дах над головою, тут діляться любов’ю і повертають дітям дитинство.