CALL US NOW +38 099 2000 103
DONATE NOW

Місто Добра

Проект зі створення притулку та реабілітаційного центру для мам з дітьми, що опинились на вулиці чи потерпають від домашнього насилля

Місто добра – де мама поруч з дитиною

Допомогти

Про нас

Кожні 3 дні до інтернатів України потрапляють 250 дітей, і кожні 3 дні там помирає одна дитина! І найстрашніше, що 95% цих дітей – не сироти, а діти з бідних родин!

Службам у справах дітей простіше забрати дитину з проблемної родини, ніж допомогти сім’ї подолати складну ситуацію. Діти стають вічними сиротами без права на усиновлення при живих батьках! Багато мам проживають з дітьми за межею бідності, у страшних умовах, без елементарних необхідних речей. Часто складну ситуацію неможливо вирішити разово: грошима, речами чи словами підтримки.  Наприклад, деякі мами випускниці інтернатів чи мами, що самі виросли у неблагополучних сім’ях, не мають жодних навичок по догляду за дітьми, не розуміють моделі поведінки “мама-дитина”. Їх самих ніколи не обіймали і не любили, не вчили та не підказували, як потрібно варити їжу, утримувати побут.

Саме тому гостро необхідними є патронатний  стаціонарний нагляд та навчання, підтримка без осуду та зла. Така комплексна допомога повинна надаватися педагогами, педіатрами, у спілкуванні з іншими мамами та в атмосфері дружніх відносини в умовах антикризового центру!

На жаль, бідність – стає перепоною для отримання людиною освіти, лікування, захисту своїх інтересів. Але бідність – це не вирок для люблячої родини. Бідні батьки  – не погані батьки! І якщо вчасно підтримати сім’ю, то можна змінити всю долю дитини. Ми можемо не допустити потрапляння дітей до інтернату!

“Місто Добра» – це благочинний всеукраїнський проект, який у майбутньому перетвориться на великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї.

В “Місті добра” боротимуться за кожну маму для дитини, де мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, розчавлені домашнім насильством і байдужістю, знайдуть прихисток і підтримку. Кожна мама отримає індивідуальний план свого особистісного зростання, з планами на майбутню освіту, здобуття професії. Буде визначено необхідний термін перебування в Місті відповідно до поставлених завдань та цілей. Основна мета: надати можливість отримати роботу, щоб мама могла сама доглядати та забезпечувати дитину в належних умовах. “Місто добра” – це місце, для якого не будуть важливі бюрократичні приписки, віросповідання, національна приналежність. «Місто добра» – це своєрідний пункт підтримки для діток і мам, які зможуть проживати тут доти, доки не подолають кризу, доки не стануть вільно та впевнено відчувати себе у суспільстві. Головна ознака “Міста добра” – це дитина поруч з мамою!

На даний час вже майже рік існує проект, який став основою ідеї створення “Міста добра” – Центр Доброти “Мрія Марти” в Чернівцях, в якому вже знайшли підтримку понад 80 мам: сиріт, безхатьків, випускниць інтернатів та жертв насилля у сім’ї. Мам, у яких могли забрати дітей до інтернаті 68 з них вже є випускницями центру і мають професію, роботу, можуть самостійно орендувати належне житло. Вони подолали кризу і зараз допомагають іншим жінкам справитися з бідою.  Їх 130 дітей врятовано від потрапляння в інтернати, 35 з них діти з інвалідністю.

Сьогодні “Мрія Марти”  орендує будинок за 1000 у.о., які дають наші благодійники. За наявності власного будинку, ці кошти покривали б утримання будинку з комунальними та харчуванням підопічних, а найголовніше, дозволили б брати під опіку дітей та створити безкоштовний реабілітаційний центр. Власний будинок став би запорукою того, що завтра мами з дітьми не опиняться на вулиці через рішення власника будинку продати його чи здавати в оренду іншим. Маючи власний будинок, БФ «Я Майбутнє України» зможе отримати довгоочікуваний грант із Люксембургу (назвати Фонд, що надає грант), який дасть змогу забезпечити МІСТО ДОБРА усім необхідним обладнанням. Цей грант, як і десятки інших, можуть надати тільки за умови володіння нерухомістю, а не орендування.

Нам вдалося викупити незакінчене будівництво та землю, завдяки підтримці небайдужих ми зібрали 55 тис. у.о.  Отже в даний час триває будівництво, реконструкція, що потребує значних коштів, кінцевий варіант 1500 квадратних метрів у трьох корпусах «Міста добра» ми шукаємо архітекторів, прораьів, власників будівельних компаній, сантехнічних, мебельних для залучення до співпраці над втіленням проекту. Необхідно збудувати котельню та встановити газове та електричне обладнання….

“Місто Добра” не фінансуватиметься державою, воно існуватиме лише завдяки небайдужим людям, які переймаються життям знедолених дітей!

У цьому Місті кожен зможе стати місіонером добра, доглядати за дітьми та піклуватися про них. Імена благодійників , які допоможуть у придбанні, будівництві, облаштуванні території милосердя “Міста добра” назавжди залишаться на фасадній стіні, де цеглинка за цеглинкою вбудовуватимуться імена людей зі щирим і добрим серцем!

Фото

Відео

Медіа

Благодійний фонд «Я майбутнє України» відкрив кухню в «Місті Добра»

Благодійники просять підтримати проект «Місто добра»

Меценати

photo
ashan
13001294_
logo
13

Практика Роман    Юлія Косівчук    Катерина Семенець    Леонід Погребняк    Сергій Токарєв    Руслан Нонка

CRANE FUND FOR WIDOWS AND CHILDREN

Контакти

Вул. Вірменська, 21, Чернівці, Чернівецька область

Телефон :
+38 (099) 2000 103
(0372) 90-2-903
info@misto-dobra.com.ua