CALL US NOW +38 099 2000 103
DONATE NOW

Місто Добра

Проект зі створення притулку та реабілітаційного центру для мам з дітьми, що опинились на вулиці чи потерпають від домашнього насилля

Місто добра – місто, де мама поруч з дитиною

Допомогти

Про нас

ЧОМУ МІСТО ДОБРА ПОТРІБНЕ?

Кожні 3 дні до інтернатів України потрапляють 250 дітей, і кожні 3 дні там помирає одна дитина! 95% цих дітей могли б ніколи не опинитись у інтернаті, бо вони – не сироти, а діти з бідних родин!

На жаль, службам у справах дітей простіше забрати дитину з проблемної родини, ніж допомогти сім’ї подолати складну ситуацію. Така малеча все дитинство проведе у інтернаті, бо усиновлення при живих батьках неможливе. 

На жаль, бідність – стає перепоною для отримання людиною освіти, лікування, захисту своїх інтересів. Але бідність – це не вирок для люблячої родини. Бідні батьки  – не погані батьки! І якщо вчасно підтримати сім’ю, то можна змінити всю долю дитини. Ми можемо не допустити потрапляння дітей до інтернату!

Багато мам проживають з дітьми за межею бідності, у страшних умовах, без елементарних необхідних речей. Часто складну ситуацію неможливо вирішити разово: грошима, речами чи словами підтримки.  Наприклад, деякі мами випускниці інтернатів чи мами, що самі виросли у неблагополучних сім’ях, не мають жодних навичок по догляду за дітьми, не розуміють моделі поведінки “мама-дитина”. Їх самих ніколи не обіймали і не любили, не вчили та не підказували, як потрібно варити їжу, утримувати побут.

Саме тому гостро необхідними є патронатний  стаціонарний нагляд та навчання, підтримка без осуду. Така комплексна допомога повинна надаватися педагогами, педіатрами, психологами, у спілкуванні з іншими мамами та в атмосфері дружніх відносини в умовах антикризового центру!

ЩО ТАКЕ МІСТО ДОБРА?

“Місто Добра» – це благочинний всеукраїнський проект, який у майбутньому перетвориться на великий комплекс надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї.

В “Місті добра” боротимуться за кожну маму для дитини, де мами-безхатьки, мами-сироти та випускниці інтернатів, мами, розчавлені домашнім насильством і байдужістю, знайдуть прихисток і підтримку. Кожна мама отримає індивідуальний план свого особистісного зростання, з планами на майбутню освіту, здобуття професії. Буде визначено необхідний термін перебування в Місті відповідно до поставлених завдань та цілей. Основна мета: надати можливість отримати роботу, щоб мама могла сама доглядати та забезпечувати дитину в належних умовах. “Місто добра” – це місце, для якого не будуть важливі бюрократичні приписки, віросповідання, національна приналежність. «Місто добра» – це пункт підтримки для діток і мам, які зможуть проживати тут доти, доки не подолають кризу, доки не стануть вільно та впевнено відчувати себе у суспільстві. Головна ознака “Міста добра” – це дитина поруч з мамою!

ЯК МИ БУДУЄМО МІСТО ДОБРА?

На даний час вже майже рік існує проект, який став основою ідеї створення “Міста добра” – Центр Доброти “Мрія Марти” в Чернівцях, в якому вже знайшли підтримку понад 100 мам: сиріт, безхатьків, випускниць інтернатів та жертв насилля у сім’ї. Випускниці центру мають професію, роботу, можуть самостійно орендувати належне житло. Вони подолали кризу і зараз допомагають іншим жінкам справитися з бідою.  Їх 230 дітей врятовано від потрапляння в інтернати, багато серед них дітей з інвалідністю.

Сьогодні “Мрія Марти”  орендує будинок за 1000 у.о., які дають наші благодійники. За наявності власного будинку, ці кошти покривали б утримання будинку з комунальними та харчуванням підопічних, а найголовніше, дозволили б брати під опіку дітей та створити безкоштовний реабілітаційний центр. Власний будинок став би запорукою того, що завтра мами з дітьми не опиняться на вулиці через рішення власника будинку продати його чи здавати в оренду іншим. Маючи власний будинок, БФ «Я Майбутнє України» зможе отримати довгоочікуваний грант із Люксембургу, який дасть змогу забезпечити Місто Добра усім необхідним обладнанням. Цей грант, як і десятки інших, можуть надати тільки за умови володіння нерухомістю, а не орендування.

Нам вдалося викупити незакінчене будівництво та землю, завдяки підтримці небайдужих ми зібрали на це 55 тис. у.о.  Отже зараз триває будівництво, реконструкція, що потребує значних коштів. Після усіх робіт ми мріємо побачити три корпуси Міста добра, загальною площею 1500 квадратних метрів. Ми шукаємо архітекторів, прорабів, власників будівельних компаній, сантехніків, мебельників для залучення до співпраці над втіленням проекту! Для нас важлива уся допомога!

Місто Добра не фінансуватиметься державою, воно існує лише завдяки небайдужим людям, які переймаються життям знедолених дітей!

У цьому Місті кожен зможе стати місіонером добра, доглядати за дітьми та піклуватися про них. Імена благодійників, які допоможуть у придбанні, будівництві, облаштуванні території милосердя Міста добра назавжди залишаться на фасадній стіні, де цеглинка за цеглинкою вбудовуватимуться імена людей зі щирим і добрим серцем!

Фото

Відео

Медіа

Марта Левченко шукає помічників, аби розповісти про Місто Добра всьому світу

Українка продає ангелів заради Добра по всьому світу

Меценати

ashan
13001294_
logo
13
photo

Практика Роман    Юлія Косівчук    Катерина Семенець    Леонід Погребняк    Сергій Токарєв    Руслан Нонка   Сім‘я Бутинських

henkel-logo
untitled (4)

CRANE FUND FOR WIDOWS AND CHILDREN

Контакти

Вул. Кобзарська, 58, Чернівці, Чернівецька область

Телефон :
+38 (099) 2000 103
(0372) 90-2-903
cityofgoodness@gmail.com